Společenský večer Červeného kříže 2017

 
spolecensky-vecer-cck-praha-2017
Kategorie:
koncerty
Datum:
8. dub 2017 19:00 - 23:59
Místo konání:
Café Kampus - Náprstkova 272/10, Staré Město
110 00 Praha-Praha 1, Czechia
City of the venue
Praha
vstupné
100,- Kč
ID FB události
1822205498035726
další účinkující

Zveme všechny příznivce tance, hudby a společenské zábavy na další Společenský večer Červeného kříže, který se bude konat v Café Kampus na adrese Náprstkova 10, Praha 1 - Staré Město, v sobotu 8. dubna 2017 od 19:00. Na místo se nejlépe dostanete od stanic metra Národní třída nebo Staroměstská. Pokud pojedete od Staroměstské, můžete se přiblížit tramvají na zastávku Karlovy lázně. Z opačné strany se můžete přiblížit tramvají do zastávky Národní divadlo.

Těšit se můžete na tanec všech stylů, na soutěž o ceny, a také na nevšední hudební vystoupení. K tanci a poslechu zahrají Eliška Mikolášková, Zdeněk Větrovec a Hudební trio OBA. Tančit se bude až do půlnoci. Už teď si udělejte čas v sobotu 8. dubna večer. :)

Vstupenky za 100 Kč se budou prodávat od 16. února. Pokud si ale chcete lístky už teď rezervovat, stačí napsat na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. jméno a počet vstupenek.

Neváhejte a zvěte i své přátele, ať kavárna praská ve švech! Na akci můžou přijít členové všech místních skupin a spolků, všeho věku, ale i noví zájemci o ČČK nebo ti, kteří se chtějí jen tak podívat, bavit se a tančit. Pokud nebude ještě plno, lístky se budou prodávat i v době akce, ale po vstupu do kavárny z Náprstkovy ulice musíte projít kolem baru a jít až do sálu v zadní části kavárny. Handicapovaní spoluobčané mohou využít bezbariérový vchod z ulice Boršov.

Přibližně po 22. hodině se plesoparty změní v diskotéku, takže pokud máte rádi spíše diskotéky, také si přijdete na své.

Těšíme se na Vás!

Zuzka a Šimon :)

 
 

Powered by iCagenda